۷ روز از قطعی اینترنت گذشت. هنوز پایان نامم ثبت نشده همش بخاطر همین نت لعنتی . روز اول جراحی عمومی خیلی معمولی شروع شد و امشبم رفتم مریضمو دیدم و چاخ سلامتی کردم و برگشتم خونه . تو راه همش ذهنم درگیر بود ، یه سمت ذهنم داشتم فحش میخوردم که چرا خونه نموندم و بازی منچستر و چلسی رو ندیدم و یه سمت دیگرش یه کشمکش کهنه با خودم داشتم . یه مدتیه میخوام دو نخ سیگار و یه فندک بگیرم . اول اینکه باید امتحان کنم ببینم چیه که همه دنبالشن و دومی اینه که احساس میکنم یک غم خاصی پشت سیگار هست که مثلا پشت قلیون و اینا نیست . یک غم خیلی بد اما ناراحتت نمیکنه فقط مثل یک پتوی گلبافت میمونه که تازه از کاورش در کرده باشی و بکشی روی سرت . خیلی نرم و لطیفه اما غمگینه . یه چنین حسی رو میخوام امتحان کنم .

خیلی رفتم سراغش اما انگار زبونم بند میاد بگم یه سیگار بده . اصلا میترسم اسمشونو اشتباه بگم با اینکه فقط یه بهمن و ویستون رو یادمه.حتی نمیدونم وینستونه یا ویستون . همین چندشب پیش رفتم جلوی دکه ی رومه .موندم چی بگم . ۱۵ دقیقه ای همونجا خشکم زد با خودم گفتم الان بهم شک میکنه، به ناچار یه مجله داستان همشهری رو گرفتم و راهمو کج کردم. همین امروز از جلوی یه دکه رد شدم .کمی نگاه کردم و بعد پشیمون شدم برگشتم تو خیابون. مدام تو ذهنم میگم یه نخ که اشکال نداره.و کمی بعد میگم نه اینا معلوم نیست تو سیگارشون چیه باید برم مغازه های دخانیات یه جتس اصل مثلا از این بهمن کوچیکا بگیرم هم نوستالژیکه یه جورایی هم اینکه اگه دفعه اول و آخرم باشه حداقل با یه جنس ناب شروع کنم . اما همش خودمو گول میزنم . نمیدونم شایدم کلا کار اشتباهیه. مادرم که کلا از سیگار متنفره. البته حساسیت هم به بوی سیگار داره.لازم نیست دودش باشه تا بوی سیگار رو حس میکنه تند تند سرفه میکنه و سر درد میگیره.بر عکس بابام اصلا حساس نیست.بعضی وقتا یواشکی یه سیگار میکشه و دور از چشم مامانم یه مسواک و کمی ادکلن تمام اثر سیگار رو از بین میبره.اما بازم بی تاثیره . اصلا دلم نمیخواد سیگاری بشم اما یه ذره امتحان که بد نیست عاخه .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بخش فارسی رادیو بین امللی چین ، علیرضا خجسته رسانه خبري خوش نویس سیب فرکتال دلهای بیقراران فروشگاه ساعت کفش ایمنی خبرهای داغ و جنجالی ایران و جهان مرکز زيبايي آوا بيوتي